Hirdetés

Munkavégzés helye: Hidas, Kossuth u. 62.
Munkaviszony: teljes munkaidő (napi 8 órás), határozott időre (1 év)

Pályázat benyújtási határidő 2024. szeptember 6. 18.00,
Benyújtandó dokumentumok: az önéletrajzokat és rövid motivációs levelet az [email protected] e-mail-címre várjuk magyar nyelven, elvárt bruttó bér megjelölésével.

Feladatok:
 pénzügyi politika kialakítása, az alapítvány pénzügyi műveleteinek tervezése, elemzése és
ellenőrzése,
 pénzügyi tervek és stratégiák kidolgozása, felülvizsgálata,
 pénzeszközök hatékony felhasználásának ellenőrzése,
 információáramlás koordinálása, tervezése,
 az egység irányítása, egységes szakmai elvek meghatározása és az alapítvány zavartalan
működését biztosító feltételek biztosítása,
 napi irodai működés tervezése és irányítása (informatikai háttér biztosítása, szükséges
eszközök beszerzése, illetve beszereztetése),
 állami normatíva igénylése, elszámolása, ellenőrzéseken történő képviselet,
 fejlesztő foglalkoztatás feladatmutatóinak megállapítása, elosztása monitorozása ,pü.-i
dokumentálása,
 bérszámfejtés, bevallások elkészítése és benyújtása,
 pénzügyi statisztikák elkészítése és továbbítása KSH felé,
 külső forrásszerzésben aktív részvétel (pályázatfigyelés, projektmenedzsment),
 intézetvezető felé havi beszámolás a gazdasági működésről.
Elvárások:
 legalább felsőfokú végzettség pénzügyi, számviteli vagy gazdasági területen, illetve
 kiváló pénzügyi és analitikai készségek és tapasztalat vállalatirányításban vagy
menedzsmentben,
 bérszámfejtési ismeretek,
 vezetői tapasztalat gazdasági területen,
 magabiztos felhasználói szintű Excel és Word használata,
 elektronikus ügyintézésben való jártasság,
 kitűnő problémamegoldó és döntéshozó képességek.

Előnyt jelen:
 szociális szférában szerzett gazdasági tapasztalat,
 önkormányzatnál, egyházi szervezetnél végzett fenntartói feladatokban tapasztalat,
 pályázatírásban, -lebonyolításában szerzett tapasztalat,
 bér- és tb-ügyintézésben szerzett tapasztalat,
 könyvelői programok (RLB) magabiztos használata.

Amit kínálunk:
 megbízható szervezeti háttér,
 versenyképes fizetés+cafeteria+útiköltség-térítés,
 kulcsfontosságú szerep egy olyan intézményben, ami szenvedélybetegek terápiás
gyógyulásában vesz részt évtizedek óta Magyarországon,
 családias környezet, innovatív csapat,
 szakmai fejlődési lehetőség (konferenciák, képzések).

Céginformáció: az Alapítvány közhasznú szervezet, amelynek célja hozzájárulni a különböző szenvedélybetegségek okozta személyi és társadalmi károk mérsékléséhez a, szenvedélybetegek társadalmi reintegrációjához szükséges lehetőségek felkutatásához, és alkalmazásához, valamint a helyi közösségek szemléletformálásához a szenvedélybetegségek vonatkozásában. Mindezt elsősorban az alapítvány fenntartásában működő Zsibriki Drogterápiás lntézet által integrált intézményekben végzi a szükséges és aktuális szakmai irányelvek felhasználásával.

(honlap:www.zsibrik.hu)

(x)

Hirdetés