Hirdetés

Pécsi szálloda főállású műszaki-karbantartási vezetőt keres.

Feladatok

  • A szálloda műszaki üzemeltetési és karbantartási feladatainak koordinálása és ellenőrzése
  • 6 fős karbantartó csapat munkájának napi irányítása, szakmai vezetése, a karbantartók munkavégzésének szervezése
  • A szállodával szerződésben álló külső karbantartó cégek által végzett munkák koordinálása, ellenőrzése
  • Váratlan meghibásodások gyors, szakszerű elháríttatása
  • Műszaki hibák okainak feltárása, javítása, javíttatása
  • A meghibásodott gépek és berendezések rendszeres, megelőző jellegű és eseti, karbantartásának szervezése

Elvárások

  • Műszaki területen szerzett végzettség, épületgépészeti ismeretek
  • Épület karbantartás terén szerzett legalább 4-5 éves tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készségek
  • Határozott fellépés, önállóság, rugalmasság
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • Szállodában, karbantartási területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Vonzó juttatási csomagot kínálunk (személyzeti étkezés, kedvezményes belföldi és külföldi szállodai pihenési lehetőség)

(x)

Hirdetés