15 C
Pécs
szerda, július 3, 2024
KezdőlapÁllásajánlatok PécsenVagyonőri állás Pécsett

Vagyonőri állás Pécsett

„STEEL 21 SECURITY” Kft.
Pécs
2024. 06. 25.

Cégünk felvételt hirdet vagyonőri pozíció betöltésére 2024. július eleji kezdéssel pécsi telephelyen.

A munkaidő 24 órás valamint 8 órás beosztás váltakozva.

Átlagosan ledolgozandó óraszám havi kb. 224 óra, bérezés bruttó 405.000 Ft/hó,  fizetett szabadság, próbaidő után cafeteria juttatás, adókedvezmények igénybevétele. /Nincs alvállalkozó, a bejelentés cégünkhöz történik/

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal a „Jelentkezem” gombra kattintva lehet.

Feladatok

  • Főbb feladatok, az érkező ügyfelek fogadása, tájékoztatása, kamerarendszer felügyelet, terület nyitása-zárása, járőrözés.

Elvárások

  • Érvényes vagyonőri igazolvány és tanúsítvány szükséges a munkakör betöltéséhez.
  • Azon dolgozó jelentkezését várjuk, aki képes a becsületes munkavégzésre, kulturált a magatartása/ megjelenése, tud csapatban dolgozni és jó kommunikációs képességgel rendelkezik! Nyugdíjasok jelentkezését is szívesen fogadjuk.

Jelentkezését várjuk a „Jelentkezem” gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!

Hirdetés
KAPCSOLÓDÓ CIKKEK

Hírzóna

Abszolút Nő